Akcia Aspen - Topoľ osikový 20 ml - bachove kvapky

Aspen - Topoľ osikový 20 ml - bachove kvapky

11,99€ 16,90€
  • Cena vo vernostných bodoch: 1690
  • Kód produktu: BK11
  • Vernostné body: 52
  • Dostupnosť: Skladom
Aspen - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: strachy a obavy neznámeho pôvodu, prílišnú citlivosť a ustrašenosť, nočné mory, strach v tme, predtuchy nešťastia..

Aspen – je vhodný pre ľudí, ktorí bez určitého dôvodu prepadajú náhlym strachom a obavám a tak sú preto všeobecne nervózni a úzkostliví. Typickým spôsobom Aspenu je po prebudení sa zo zlého sna, alebo vtedy, keď sa na sen hneď zabudlo. Aspen pomáha malým deťom, ktoré trpia nočnými morami a pocitmi strachu (viď Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen sa môžu objaviť cez deň i v noci: keď je človek sám alebo v spoločnosti priateľov, môže prísť nevysvetliteľná úzkosť alebo predtucha hroziaceho sa nešťastia, doprevádzané aj chvením.

Pozitívny transformačný potenciá (TP) Aspenu 

Je stav vnútorného pokoja, istoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí prianie po nových dobrodružstvách a zážitkoch, bez ohľadu na ťažkosti a nebezpečie.

Aspen v skratke:

Pomáha zvládnuť: strachy a obavy neznámeho pôvodu, prílišnú citlivosť a ustrašenosť, nočné mory, strach v tme, predtuchy nešťastia

Pozitívny TP: vnútorná dôvera, odvaha, chápanie vyšších duchovných svetov, lepšie integrovanie svojej citlivosti, uzemnenie

Užívanie Bachových kvapiek

Výhodou je, že sa môžu používať spolu s akýmkoľvek liekom, sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Vhodné je ich namiešanie konzultovať s terapeutom. Zvyčajne obsahujú 2 – 6 esencií. Užívajú sa štyrikrát denne po štyri kvapky formou nakvapkania pod jazyk. Zmes je zakonzervovaná alkoholom a doplnená vodou. Účinok kvapiek je individuálny, závisí od citlivosti jedinca a od toho, ako dlho bola narušená psychická rovnováha jedinca. 

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód