Akcia MyKETO proteínová keto diéta SOFT1, výhodný diétny balíček 63×40 g (diéta na 14 dní)  + šejker zadarmo

MyKETO proteínová keto diéta SOFT1, výhodný diétny balíček 63×40 g (diéta na 14 dní) + šejker zadarmo

159,40€ 167,80€
  • Kód produktu: MKT45
  • Dostupnosť: Skladom

MyKETO je kľúč k vysnívanej, optimálnej váhe, naštartuje rýchle a pohodlné chudnutie z tukového tkaniva. Zároveň vám postráži svalovú hmotu. Inými slovami, chudnúť budete prevažne vlastný TUK.

Diétny program SOFT je 4 týždňový komfortný program určený k zníženiu hmotnosti o 3 – 7 kg. Pokiaľ chcete schudnúť viac, siahnite po výhodnom balíčku MEDIUM(budete chudnúť 8 - 15 kg) alebo po MAXI (pre chudnutie viac ako 15 kg).

Výhodný balíček SOFT 1 obsahuje všetko čo potrebujete pre bezproblémové zvládnutie prvej polovice vami zvoleného diétneho plánu. Pokiaľ si chcete zakúpiť balíček pre celý diétny plán na celý mesiac diéty, siahnite po SOFT 2

Jedlá sú určené pre fázy 1 a 2

§  Celkový počet porcií: 63 ks proteínových jedál (garantujeme vám optimálnu hmotnosť jednej porcie jedla 40 - 55 g, pozor, až toto množstvo veľmi dobre zasýti!)

DETAILNá SKLADBA ZÁSielky DIétneho PLÁNU PRe POHODLNÉ chudnutie SOFT1:

Raňajky: 14 ks (proteínové kaše a pudingy – mix najlepších príchutí)

Desiaty: 28 ks (proteínové kokteily a panna-cotta – mix najlepších príchutí)

Obedy: 7 ks (proteínové polievky a proteínové hlavné jedlá - mix najlepších príchutí)

Večere: 14 ks (proteínové polievky a omelety – mix najlepších príchutí)

 Celkom: 63 ks lahodných jedál + informačná brožúra + šejker MyKETO zadarmo

AKO BUDem UVEDENé LAHODNé PROTEíNOVé JeDLá KONZUMOVAť? JE TO VEľMI JEDNODUCHÉ!

Fáza 1 – prvý týždeň budete konzumovať 5x denne proteínové jedlo MyKETO ako kompletnú náhradu denného jedla.

Fáza 2 – druhý týždeň budete konzumovať 4x denne proteínové jedlo MyKETO + obed, zložený z mäsa (príp. tofu) a zelenú či bielu zeleninu. 

UPOZORnenie: 

Balíček je koncipovaný tak, aby jeho skladba bola vyvážená a maximálne smerovala k hlavnému cieľu - chudnutiu. Vo výhodných balíčkoch nie je možný výber konkrétnych chutí. Skladba balíčku sa môže meniť s ohľadom na stav aktuálnych skladových zásob. Proteínové jedlá sú vzájomne zameniteľné, proteínová polievka je plnohodnotné samostatné jedlo - doprajte si ju na obed alebo na večeru.

CHCETE chudnúť, ALE TRPÍTE ALERGIou, INTOLERANCiou?

Nebojte sa, i na vás sme mysleli! Tento konkrétny balíček vám prispôsobíme na mieru. Pokiaľ máte alergiu či intoleranciu na lepok, laktózu alebo sóju jednoducho si vyberte z variantov produktu.                                                   

 VÝHODNÝ BALÍČEK SOFT1 PrIPRAVÍME I PRe VEGETARIÁNov!

V sortimente máme množstvo jedál vhodných i pre vegetariánov. Môžete si ich zakúpiť jednotlivo, alebo si môžete jednoducho objednať cenovo výhodný balíček SOFT pre vegetariánov. Jednoducho si vyberte z variantov produktu.

VYBRALI STE si SPRÁVNy VÝHODNÝ CHUDnúci BALÍČEK?

chudnutie o 3 -  Diétny program SOFT je program pre jednoduché a pohodlné chudnutie koncipovaný pre 7 kg. Pokiaľ chcete schudnúť o 8 - 15 kg, siahnite po výhodnom chudnúcom balíčku MEDIUM. Pokiaľ do toho chcete ísť  naplno a schudnúť o viac ako 15 kg, zvoľte variantu MAXI

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód