Akcia Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky

Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky

10,50€ 16,90€
  • Cena vo vernostných bodoch: 1690
  • Kód produktu: BK32
  • Vernostné body: 52
  • Dostupnosť: Momentálne vypredané
Vine - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: dominanciu, silnú ctižiadosť u schopných ľudí, diktátorstvo, aroganciu, povýšenosť, panovačnosť, bezohľadnosť, sklony k tyranstvu a brutalite, extrémne vnútorné napätie..

Vine  je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať nad ostatnými. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú vysoko nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti využívajú k dominancii alebo komandovaní ostatných. Vnútorne zastávajú názor, že všetko vedia lepšie než ostatní a preto ich zhadzujú. Aj keď sa nesnažia ostatných ľudí zmeniť, nedbajú na ich priania  a názory. Vyžadujú a očakávajú absolútnu poslušnosť. Sú agresívni a pyšní a môžu veľmi hladovo túžiť po moci. V extrémnych prípadoch sa to prejavuje v tvrdosti, krutosti a v absolútnej miere bezcitnosti.

Dobrým príkladom sú rodičia alebo nadriadení, ktorí vládnu železnou rukou, politici, diktátori, ktorí nasadia všetky prostriedky k tomu, aby presadili svoje vlastné ciele, alebo školskí tyrani, ktorí držia ostatné deti pod agresívnym nátlakom.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Vine

– človek napriek svojej silnej osobnosti nepotrebuje dominovať nad ostatnými. Je schopný rozpoznať a oceniť dobro v ostatných ľuďoch. Veľkoryso povzbudzuje a vedie ostatných bez toho, aby ich potreboval kontrolovať a vládnuť im.

Vine v skratke:

Pomáha zvládnuť: dominanciu, silnú ctižiadosť u schopných ľudí, diktátorstvo, aroganciu, povýšenosť, panovačnosť, bezohľadnosť, sklony k tyranstvu a brutalite, extrémne vnútorné napätie

Pozitívny TP: múdre využívanie svojej sily a schopností, rozvoj prirodzenej autority, rešpektovanie individuality ostatných, pochopenie svojej úlohy v celku

Užívanie Bachových kvapiek

Výhodou je, že sa môžu používať spolu s akýmkoľvek liekom, sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Vhodné je ich namiešanie konzultovať s terapeutom. Zvyčajne obsahujú 2 – 6 esencií. Užívajú sa štyrikrát denne po štyri kvapky formou nakvapkania pod jazyk. Zmes je zakonzervovaná alkoholom a doplnená vodou. Účinok kvapiek je individuálny, závisí od citlivosti jedinca a od toho, ako dlho bola narušená psychická rovnováha jedinca. 

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód