Akcia White Chestnut - Gaštan biely konský 20 ml - bachove kvapky

White Chestnut - Gaštan biely konský 20 ml - bachove kvapky

10,50€ 16,90€
  • Cena vo vernostných bodoch: 1690
  • Kód produktu: BK35
  • Vernostné body: 52
  • Dostupnosť: Momentálne vypredané
White Chestnut - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: myšlienky, ktoré neustále krúžia hlavou, vnútorné dialógy, ľudí, ktorí stále dookola myslia na nejakú udalosť, mentálne napätie, hlodajúce myšlienky, nespavosť hlavne v ranných hodinách..

White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavými, nekľudnými myšlienkami, ktoré nevedia dostať pod kontrolu. Negatívne udalosti alebo výmeny názorov nevedia spracovať, takže ich v mysli neustále znovu prežívajú.

Neodbytné, nechcené myšlienky, vnútorné diskusie a rozhovory sa prehrávajú dookola ako zaseknutá gramofónová platňa, spôsobujú vnútorný nepokoj. Počas dňa je ťažké sa na niečo koncentrovať a v noci je ťažké sa naladiť na spánok. Následne tak môže vzniknúť dojem, že človek je nepozorný, napríklad keď neodpovedá na položenú otázku (viď tiež Clematis).

Pozitívny transformačný potenciál (TP) White Chestnut

–vyrovnanosť a vnútorný pokoj. Hlava je jasná, myšlienky sú opäť pod kontrolou a človek sa môže venovať riešeniu vzniknutého problému. Trýznivé starosti sú nahradené uvedomením si pozitívneho výsledku.

White Chestnut v skratke:

Pomáha zvládnuť: myšlienky, ktoré neustále krúžia hlavou, vnútorné dialógy, ľudí, ktorí stále dookola myslia na nejakú udalosť, mentálne napätie, hlodajúce myšlienky, nespavosť hlavne v ranných hodinách

Pozitívny TP: Dobrá schopnosť koncentrácie, duševný pokoj, sústredenie sa na prítomnosť, nerušený spánok, uvoľnenie napätia v hlave

Užívanie Bachových kvapiek

Výhodou je, že sa môžu používať spolu s akýmkoľvek liekom, sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Vhodné je ich namiešanie konzultovať s terapeutom. Zvyčajne obsahujú 2 – 6 esencií. Užívajú sa štyrikrát denne po štyri kvapky formou nakvapkania pod jazyk. Zmes je zakonzervovaná alkoholom a doplnená vodou. Účinok kvapiek je individuálny, závisí od citlivosti jedinca a od toho, ako dlho bola narušená psychická rovnováha jedinca. 

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód