Akcia Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky

Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky

10,50€ 16,90€
  • Cena vo vernostných bodoch: 1690
  • Kód produktu: BK37
  • Vernostné body: 52
  • Dostupnosť: Momentálne vypredané
Wild Rose - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: rezignáciu, apatiu, flegmatizmus, depresiu, pasivitu, unudenosť, lenivosť, stratu motivácie, pocit vnútornej prázdnoty, pre tých, čo sa už vzdali a sú bez energie..

Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť ochorenie, monotónna životná situácia alebo nevhodné zamestnanie. Títo ľudia sa nesťažujú a sú apatickí, než aby sa opäť uzdravili, zmenili zamestnanie alebo sa tešili z jednoduchých vecí života. Napriek tomu, že ich životné pomery sú pre iných viac než uspokojivé, nenachádza sa u nich skutočný pocit šťastia. Nevykladajú žiadne úsilie, aby okolnosti zmenili. Tým robia títo ľudia na ostatných nudný a neradostný dojem, že nie sú schopní využiť svoj potenciál.

Počas choroby rýchlo vzdávajú svoj boj. Diagnózy ako „s tým sa musíte naučiť žiť“ prijímajú veľmi rýchlo a akceptujú to ako niečo, čo je dávno dané. Títo ľudia reagujú rezignáciou namiesto depresie a akceptujú život taký, aký je. Chýba im priebojnosť a ambície.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Wild Rose

sa prejavuje v živom záujme o život, prácu a svet. Rezignácia ustúpila ambíciám a cieľavedomosti, túžbe po zdraví a dobrých priateľoch. Akceptujú zodpovednosť za svoj život a životné okolnosti ležia v ich rukách. S iniciatívou konajú zmeny.

Wild Rose v skratke:

Pomáha zvládnuť: rezignáciu, apatiu, flegmatizmus, depresiu, pasivitu, unudenosť, lenivosť, stratu motivácie, pocit vnútornej prázdnoty, pre tých, čo sa už vzdali a sú bez energie

Pozitívny TP: chuť žiť, vitalita, radosť z práce a pohybu, spontánnosť, flexibilita, vnútorná sloboda, nadšenie pre vec

Užívanie Bachových kvapiek

Výhodou je, že sa môžu používať spolu s akýmkoľvek liekom, sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Vhodné je ich namiešanie konzultovať s terapeutom. Zvyčajne obsahujú 2 – 6 esencií. Užívajú sa štyrikrát denne po štyri kvapky formou nakvapkania pod jazyk. Zmes je zakonzervovaná alkoholom a doplnená vodou. Účinok kvapiek je individuálny, závisí od citlivosti jedinca a od toho, ako dlho bola narušená psychická rovnováha jedinca. 

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód