BIO Matchaga 1 x 1,5g

0,82€

  • Cena vo vernostných bodoch: 82
  • Značka: Dr.BIO
  • Kód produktu: CH10
  • Vernostné body: 4
  • Dostupnosť: Skladom

Čo je Matchaga?

Matchaga je originálny nápoj, jediný svojho druhu na svete, ktorý kombinuje vysoko kvalitný zelený čaj Matcha z Japonska a medicinálnu hubu Chagu z Finska. Obe tieto zložky sú certifikované BIO a pochádzajú z čistých oblastí planéty. Matcha je zvláštna tým, že sa jej plantáže asi mesiac pred zberom zatienia, to vedie k masívnemu nárastu aktívnych látok (vitamíny, aminokyseliny) vrátane chlorofylu, kotrý dáva Matche jej specifickú smaragdovú farbu. Huba Chaga pochádza z úplne iného prostredia, a tým je oblasť Fínska za polárnym kruhom, kde je táto divoko rostoúca huba ručne zbieraná. Nejde ju umelo pestovať a je celkom ťažké ju v prírode nájsť. Rastie predovšetkým na brezách, z ktorých čerpá ďalšie terapeuticky účinné látky. Je jedinečným zdrojom betaglukánov, adaptogénov a antioxidantov.

 

 

Čím je Matchaga unikátna?

Matchaga obsahuje dve zložky, ktorých účinky sú veľmi komplexné. Matcha je prírodná zásobáreň chlorofylu, vlákniny, aminokyselín, vitamínov (A, C, E, K), minerálov (zinok, železo, vápnik, draslík, atď.) a mnohých ďalších látok. Kľúčovou zložkou s blahodárnymi účinkami pre organizmus predstavujú antioxidanty - katechíny, flavonoidy a polyfenoly. Ďalšou zaujímavou zložkou je L-Theanine, vzácna aminokyselina, ktorá vie organizmus ako ukľudniť, tak aj stimulovať. Matcha sa celosvetovo konzumuje predovšetkým pre zvýšenie energie, doplnenie nutričných látok a pri chudnúcich programoch. Tieto účinky sú doplnené o imunitnú silu huby Chagy. Tá vďaka vysokému obsahu čistých betaglukánov a adaptogénov prispieva k podpore imunitného systému. Obsahuje unikátnu kyselinu betulinovú, ďalej fytosteroly, antioxidanty a minerály. V súčasnej dobe je Chaga klinicky skúmaná pre svoje účinky na imunitný systém, možné protivírusové a protinádorové schopnosti.

 

Aká je kvalita našej Matchagy?

Matchu aj Chagu dovážame v bio kvalite. V prípade Chagy sa jedná o extrakt divoko rastúcej huby pochádzajúcej z nedotknutých bio lesov Fínska, kde je huba ručne zbieraná a zpracovaná. Čaj Matcha je takisto zozberaný ručne, prechádza zložitým procesom tradičnej výroby a putuje k nám priamo z japonskej čajovej továrne. Oba extrakty pochádzajú priamo od výrobcov, sú certifikované a každá šarža testovaná na výskyt plesní, baktérií a ťažkých kovov. Nikdy nekupujeme tovar od priekupníkov, ktorí extrakty "nastavujú" lacnými plnidlami (kukuričná múka, škrob, celulóza, atď.) a z morálnych dôvodov nekupujeme extrakty ani obaly z Číny. Ako doplnok stravy je Matchaga riadne notifikovaná na Ministerstve pôdohospodárstva ČR.

 

Ako pripraviť nápoj z Matchagy?

Jednoducho vysypte vrecko do suchej šálky a zalejte teplou vodou (maximálne 70 °C). Podľa chuti pridajte med, citrón, mlieko, a pod. a pripravíte tak lahodný nápoj. Sáčok Matchagy môžete tiež zamiešať do smoothie. Odporúčame 1-2 nápoje denne pre podporu imunitného systému, metabolizmu a detoxikácie.

Dávkovanie deti: od 3 - 10 rokov ako podpora pre imunitu 1/2 sáčku rozrobiť napr. v džúse.


Zem pôvodu: Chaga – Fínsko, Matcha – Japonsko
Obsah: 1,5g

 

Zloženie: 1 sáčok- (1000mg BIO Zelený čaj MATCHA ( CAmelia Sinenci) obsahuje Tein, 500mg BIO CHAGA – exktrakt ( Inonotus Obliquus), 25% polysacharidy)


 

 

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Zákazníci kúpili tiež

BIO Chaga 1 x 0,75g

Chaga je medicinálna huba rastúca divoko, a to na brezách v chladných oblastiach severnej pologule, ..

0,74€

BIO MATCHA Harmony 15x2g

  Balenie BIO Matcha Tea Harmony 30g rozdelené po 2g porciách je nie len veľmi praktické pre..

7,16€

Tarika akné, 20 g

  Tarika akné je unikátny 100% prírodný prípravok ajurvedskej medicíny z bylín a mi..

3,99€

BIO CEJLONSKÁ ŠKORICA mletá 60g

  Pravá škorica cejlónska /Cinnamon zeylanicum - verum / je korenie získané z vnútornej kôry..

3,30€